Людина має можливість навчатись протягом всього життя, але найкращим є сприйняття інформації в молодому віці. Зараз перед молоддю відкривається безліч можливостей – тренінги, семінари, вебінари – які сприяють розширенню світогляду.

В рамках відзначення днів Європи 10 травня 2023 р. фахівці з кафедри менеджменту та адміністрування Тернопільського національного технічного університету провели тренінг  «Європейські тенденції в управлінні персоналом» для учнів відділення професійної підготовки ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ».

 Завідувач кафедри менеджменту та адміністрування Олена Анатоліївна Сороківська акцентувала увагу на необхідності розвитку лідерських якостей, які досягаються шляхом навчання і  самонавчання.

Керівник відділу зовнішніх комунікацій та зв’язків з громадськістю, доцент  кафедри менеджменту та адміністрування Оксана Олегівна Гарматюк наголосила на необхідності вміти себе презентувати в сучасному світі, який орієнтується на європейські цінності. Учасники тренінгу мали можливість пройти тест по визначенню рівня власної комунікабельності.

Центр сприяння працевлаштуванню, практичного навчання та кар’єрного росту ВСП ТФК вдячний за проведення такого змістовного та цікавого заходу. Учні та викладачі коледжу отримали позитивний досвід, який надихатиме розбудовувати Україну як частину Європи.