Сьогодні у центрі «Вектор змін» пройшов тренінг на тему бізнес-планування, де було випробувано метод фокальних об’єктів для генерування нестандартних ідей. Цей метод відомий своєю ефективністю у вирішенні складних завдань, створенні інноваційних рішень та дозволяє підійти до розв’язання проблеми з іншого кута зору, що стимулює творчість, генерує нестандартні рішення.

Проте, шлях до успіху для будь-якого бізнесу починається з чіткого та детального бізнес-плану.

Напевно, кожен з нас має свої мрії та плани на майбутнє, але часто мало хто з нас знає, як їх реалізувати. У таких випадках допомагає бізнес-планування. Це процес, який допомагає структурувати та визначити основні кроки, які необхідно зробити для досягнення мети.

Тренінгове заняття з бізнес-планування, яке відбулося сьогодні в рамках вивчення курсу «Бізнес з нуля» передбачало виконання учасниками ряду завдань, як от аналізу ринку, визначення цільової аудиторії, формування команди, розробки стратегії, підрахунку собівартості продукту та інші.

На тренінгу учасники мали можливість працювати в команді, обмінюватися ідеями та думками. Це допомагає побудувати довіру та сприяє більш ефективному навчанню.

РЕЄСТРУЙСЯ НА НАСТУПНИЙ КУРС: https://forms.gle/TsdFHExLu5QWXG3p8

АДРЕСА: ВСП “ТФК ТНТУ”, вул. Л. КУРБАСА, 13.

Додаткова інформація за телефоном: +380673557176

💥PS: Для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), учасників бойових дій та членів їхніх сімей – БЕЗКОШТОВНО!!!