Цього разу темою зустрічі стали життєва позиція та світоглядна саморегуляція. Завдяки комунікативним вправам учасники усували внутрішню інертність і досягали розкутості. Потім слухали і аналізували повчальну притчу. Діагностували пріоритетні життєві цінності учасників та ресурси їх емоційної компетентності. Завдяки творчому завданню пригадали важливість толерантності. За допомогою міні-лекції підлітки ознайомилися з 4 базовими життєвими позиціями та їх впливом на якість життя загалом. Визначали характер взаємовідносин з навколишнім світом і самим собою, а ще спробували перетворити обмежуючі думки на ресурси для майбутніх досягнень

💪
💜

І, звісно, підвищували почуття власної значущості та любов до себе. Дбаємо про психоемоційний та соціальний розвиток молоді!

✨

Проєкт «Дружній простір» ми реалізуємо у межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб/EU4Skills», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.