У ВСП «ТФК ТНТУ» пройшов тиждень математичних дисциплін. Він був присвячений тим, хто вивчає математику, тим, хто любить математику, а особливо тим, хто ще не знає, що може полюбити цю чудову науку.

Заходи тижня були мали на меті створення умов для реалізації творчих здібностей студентів, активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики, розвитку логічного мислення та формування математичної грамотності.

Протягом тижня функціонувала виставка стінгазет «Математичний вернісаж».

 Також студентами було створено галерею «Вчені про математику».

В рамках Тижня математики проведено I етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Найкращі результати показали студенти:

I місце – Олійник Каріна  КІ-106

II місце – Курило Володимир КІ-106, Заверуха Віталій ТТ-111, Підлужний Василь ТТ-111

III місце – Бойчук Денис КН-121, Хромов Владислав КН-121.

Протягом Тижня було проведено цикл лекцій «Видатні математики в долі України».

   Упродовж тижня проводилися цікаві та змістовні заходи, зокрема, «Математична вікторина».

На семінарі «Загадки та парадокси математики» студенти відкрили для себе математику з іншої сторони, дослідивши парадокси теорії ймовірностей, знайшовши самостійно помилки, які допускали вчені на шляху до створення нової науки.

Цікавим видалось розважально-інтелектуальне шоу «Хто зверху?». Шоу, у якому чоловічий інтелект змагався з жіночою логікою. Шоу в якому сильні, мужні, витривалі хлопці протистояли тим, хто робить їх сильними, мужніми, витривалими.

Гості та учасники гри отримали максимум задоволення та мали змогу ще раз переконатися, що, як сказав Йоган Кеплер «… математика є прообразом краси світу». Гравці обох команд проявили чудові пізнавальні здібності, творчу активність, показали вміння швидко та раціонально приймати рішення, логічно мислити, працювати в команді. Цього разу перемогла чоловіча команда. Але сильні та незалежні дівчата, не розчарувались, тому що їхня інтуїція підказує: наступного разу вони точно будуть «зверху».