Сучасне життя неймовірно динамічне. Воно потребує від молоді не тільки певної суми знань, умінь і навичок, а й, що набагато важливіше, вміння самостійно навчатись і застосовувати нові знання у практичній діяльності. Молоді люди мають вміти співпрацювати, швидко адаптуватись до нових обставин, комунікувати та знаходити шляхи вирішення проблемних ситуацій. Саме тому сучасному викладачу географії необхідно у своїй професійній діяльності застосовувати такі форми і методи навчання, які розкривають творчі можливості учнів, створювати атмосферу розкутості та емоційного піднесення.

1 березня 2023 року у Центрі національного та культурного відродження «Просвіта» магістри-географи Діана Глущишин, Борис Ідіятов, Андрій Смик, Богдан Дзюрбан під керівництвом викладачів Грухіної Т.Я. та Мартинюк О.Д. підготували та провели урок географії-вікторину «У пошуках пригод» для учнів групи АТМ-21, які навчаються за професією «Майстер готельного обслуговування. Агент з організації туризму»

Приємно, що наші випускники, продовжують навчання у закладах вищої освіти й обирають коледж для проходження практики. Бажаємо молодим педагогам творчих успіхів і професійного росту. Особливо нашій випускниці Глущишин Діані.