На відділенні інформаційних технологій, менеджменту та туризму пройшов тиждень економічних дисциплін. Програма тижня, як завжди, була насичена і різноманітна.

Студенти гр. ОВ-108 (спеціальність «Організація виробництва») здійснили екскурсію в кондитерський і кулінарний цехи мережі «Сільпо» (ТРЦ «Подоляни»), де ознайомились з технологією випікання кондитерських виробів, приготування м’ясних та інших виробів (викл. Семчишин Є.В.).

Визначення суті економічних термінів, подій в економічному житті та інших явищ стало змістом гри «Фортуна» (викл. Кущак О.М.). Традиційний конкурс реклами цього року відбувся під гаслом «Танго з ароматом кави» (викл. Павлик А.Й.). Перед конкурсантами, а це були старшокурсники коледжу спеціальностей «Організація виробництва» і «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж», було поставлене завдання розробити рекламу кави торгової марки «Гурман-клуб «Paradisе». Студенти представляли на розгляд авторитетного журі роботи, підготовлені у номінаціях: зовнішня реклама, друкована реклама, аудіо та відеореклама, реклама на моніторах міського транспорту, розробка веб-сайту.

Ліричного настрою та романтики тижневі додав захід, присвячений 85-річчю Ліни Костенко – «Немає поезії для епох, а є епоха для поезії» за активною участю студентів групи ОВ-108 (викл. Шот Г.Г.). Студенти груп ОВ-208 та ОМР-300 під час відкритої виховної години обговорювали християнську мораль взаємовідносин хлопців та дівчат (викл. Кущак О.М., Гикавий П.Я.).

Студенти не забули і про те, що відбувається на сході нашої країни – група ОВ-308 провела благодійний ярмарок. Дівчата продавали власну випічку та смачну каву і виручені кошти передали бійцям в зону АТО.

{gallery}news/2015/2015_04_14{/gallery}