Студенти спеціальності «Менеджмент» – Шандрівський О., Мрочко К., Покришка Я. (гр. ОВ-208) та Рудюк І., Пясечна Х., Долик К. (гр. ОВ-308) під керівництвом викладачів Семчишин Є.В, Кущак О.М. та Мартинюк Б.Б. прийняли участь в тренінгу, який відбувся 24-25 березня в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя. 

Як пише на сайті ТНТУ доцент кафедри промислового маркетингу к.е.н. Тетяна Борисова, тренінг був організований студентами четвертого курсу університету напряму підготовки «Маркетинг» в рамках Всеукраїнського проекту «Мультикультурний діалог молоді» за підтримки Вінницької громадської організації «Прогресивні жінки», Тернопільського міського жіночого клубу «Відродження нації» і Тернопільської обласної державної адміністрації.

Сім десятків учасників масштабного заходу – із Тернопільської, Вінницької, Запорізької, Дніпропетровської, Луганської, Полтавської і Донецької областей – навчались, як зменшити прояви дискримінації на ґрунті мови, місця проживання та культури, обговорювали  механізми вирішення конфліктів та накреслювали шляхи налагодження мультикультурного діалогу серед молоді. 

Тренінг відбувався у невимушеній атмосфері у формі вправ. В ході тренінгу учасники розробляли та фінансово обґрунтували концепції корисних для міст проектів, які б об’єднали регіони України. Зокрема, були запропоновані ідеї організувати благодійний марафон, всеукраїнський табір у вигляді наметового містечка, проект спільного покращення екологічного стану міст та ін.

Очільники Вінницької громадської організації «Прогресивні жінки» Н. Козлова та Н. Сергієнко підвели підсумки тренінгу. Директор Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Мацикур вручив учасникам тренінгу сертифікати. 

Заключний етап проекту відбудеться у Вінниці в травні цього року.

{gallery}news/2016/2016_04_02/2/pix{/gallery}