З метою профорієнтації викладачі циклової комісії телекомунікацій та радіотехніки відвідали школи в населених пунктах Великі Гаї, Баворів, Грабівець, Товстолуг і Скоморохи, де зустрілись із учнями 9-х класів. Майбутнім абітурієнтам було запропоновано змістовну розповідь про особливості навчання та перелік спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахових молодших бакалаврів у Відокремленому структурному підрозділі «Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя». Увагу учасників зустрічей акцентовано на таких перевагах навчання у ВСП «ТФК ТНТУ», як: його високий рейтинг серед закладів фахової передвищої освіти регіону, велика кількість спеціальностей, високий рівень викладання, потужні лабораторії та майстерні, можливість особистісного та професійного зростання кожного учасника освітнього процесу.

Особливу зацікавленість в майбутніх абітурієнтів викликала демонстрація різноманітних роботів, виготовлених випускниками відділення телекомунікацій та електронних систем фахового коледжу попередніх років.

Найпоширенішими запитаннями від присутніх були наступні: які документи необхідно подавати, особливості навчання у ВСП «ТФК ТНТУ», можливість проживання в гуртожитку, працевлаштування після навчання, як написати мотиваційного листа. На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді.