🙋🏻‍♀️«Дружній простір» — проєкт Фонд “Професійний розвиток Харкова” Підтримуємо дітей і підлітків, які постраждали від війни

☝🏼У чому суть: на базі ПТНЗ та коледжів, які приймають у своїх гуртожитках внутрішньо переміщених осіб, разом з партнерами ми створюємо хаби для дітей та молоді, які постраждали від війни. Там вони беруть участь у розвивальних та розважальних заняттях, відвідують різні тренінги, зокрема з мінної безпеки, сексуальної освіти та медіаграмотності. Також відвідувачі отримують психологічну допомогу — індивідуальні консультації, групові заняття з емоційного розвантаження та арттерапії.

🧑🏼‍🍳Особлива увага приділяється професійній орієнтації маленьких українців та україночок: разом вони пізнають світ можливих професій та пробують себе у різних ролях — водія, кондитера, перукаря тощо. А головне — у дружніх просторах діти, попри війну, можуть бути дітьми — грати, знайомитися з однолітками, та разом весело проводити час.

🗓Проєкт реалізується з серпня, і за цей час до дружніх просторів завітали майже 800 дітей та підлітків.

📌Зараз дружні простори діють у 10 містах України, а саме: Гадяч, Горішні Плавні, Дніпро, Новомосковськ, Вінниця, Тернопіль, Сокаль, Кіцмань, Івано-Франківськ та Новоукраїнка. А протягом березня місяця дружні простори відкриють свої двері ще у п’яти містах!

Тож слідкуйте за нами, аби не пропустити великі перемоги наших маленьких співвітчизників💕

✨ Проєкт «Дружній простір» реалізує ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова»» у межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб/EU4Skills», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.