4 березня 2023 року педагогічні працівники Фахового коледжу Тетяна Грухіна, Тетяна Єрмакова та Ольга Мартинюк взяли участь у виїзному навчальному семінарі «Маліївці: від громадської ініціативи до туристичного центру», організованому КП «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя».

Семінар проходив у межах Хмельницької області. Під час реалізації програми семінару відбувся круглий стіл «Городок – центр інноваційного туризму» на базі інтерактивного музею «G-museum». Сергій Щур, начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Городоцької міської ради, поділився досвідом роботи з розвитку туризму у малих громадах Хмельниччини.

Вагоме місце у туристичному потенціалі міста Городок посідає така локація, як інтерактивний музей, або як його ще називають – музей третього тисячоліття. Саме він став туристичним магнітом, що приваблює подорожуючих та кардинально збільшує туристичні потоки у містечку.

Друга частина семінару проходила на території Малієвецького обласного історико-культурного музею. Директор музею Анастасія Донець окреслила основні перспективні напрямки розвитку музею, а також особливості роботи туристичного центру у час війни.

Кваліфікований фахівець туристичної індустрії з багаторічним досвідом роботи, пані Анастасія, запропонувала лайф-хаки, як зацікавити та чим здивувати сучасного туриста. Зокрема, це проведення нічних театралізованих екскурсій, міні-фестивалів та інших інтерактивних заходів.