30 березня у Галицькому фаховому коледжі імені В’ячеслава Чорновола відбувся семінар-практикум викладачів професійно-теоретичної підготовки предмета “Електротехніка з основами промислової електроніки”. У цьому заході взяли участь викладачі нашого коледжу.
З привітальним словом перед гостями семінару виступила директор Галицького фахового коледжу Марія Баб’юк. Вона ознайомила присутніх з організацією навчального процесу навчального закладу.
Важливим питанням семінару був розгляд загальних вимог щодо викладання предмета “Електротехніка з основами промислової електроніки”. Завідувач кабінетом НМЦ ПТО у Тернопільській області Валерій Дзюблюк наголосив на вузлових темах предмета, які повинні викладатися при підготовці кваліфікованих робітників.
Своїм багатим досвідом у викладанні електротехніки поділився викладач Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола Роман Гандзюк, який є автором багатьох навчально-методичних видань. Учасникам семінару-практикуму Роман Гандзюк презентував свій новий навчальний посібник “Електротехніка з додатками фізики”.
Цікавою та захоплюючою була розповідь Аттіли Чотарі, викладача ДНЗ “Тернопільський центр професійно-технічної освіти”. Досвідчений викладач показав присутнім, як він застосовує цифрові технології при викладанні предмета “Електротехніка з основами промислової електроніки”.
На завершення учасники семінару-практикуму побували у ролі учнів та під керівництвом викладача Романа Гадзюка виконали лабораторну роботу. Позитивних емоцій від семінару, від отриманої інформації, практичного досвіду та нових знайомств було багато.