17 травня 2023 року на базі Чортківського медичного фахового коледжу було проведено методичне об’єднання викладачів фізики і астрономії закладів фахової передвищої освіти Тернопільської області.

Засідання проводилося у формі науково-практичного онлайн – семінару .

З вступним словом перед учасниками семінару виступила методист Ради директорів Лещик Ірина Богданівна, яка розказала про місце та роль закладів фахової передвищої освіти в загальній системі освіти.

Голова методичного об’єднання викладачів фізики і астрономії закладів фахової передвищої освіти Тернопільської області Кулій Надія Олександрівна, викладач фізики і астрономії Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського, розкрила питання «Ключових компонентів компетентності вчителя».

З доповіддю на тему «Застосування ігрових технологій на заняттях фізики» виступила Ірха Ольга Михайлівна, викладач фізики, голова циклової комісії природничо-математичних дисциплін Чортківського медичного фахового коледжу, яка продемонструвала  інтерактивні вправи в ігровій формі із онлайн-сервісу Learningapps, які можна використовувати в умовах змішаного навчання.

Здобувач освіти Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського Рудик Богдан висвітлив питання «Можливості та використання Google-ресурсів в освітньому процесі», акцентуючи увагу на створення та використання цифрової дошки Jamboard.

Учасники семінару мали можливість під керівництвом голови методичного об’єднання Кулій Н.О. самостійно попрацювати на цій дошці, а також в межах роботи в zoom-конференції розділитись на сесійні зали і виконати відповідні завдання малими групами.

В роботі онлайн-семінару взяли участь викладачі фізики і астрономії  ВСП «Тернопільського фахового коледжу ТНТУ ім. Івана Пулюя»  Крива Л.П., Радик Х.Т., Алексевич Н.С. і Стецик А.З.