Наближається час, коли вищі навчальні заклади відкриють двері для нових абітурієнтів. Під час вступної кампанії 2023 року суттєво підвищиться роль мотиваційних листів, які давно вже стали світовою практикою.

Що таке мотиваційний лист та як його писати? Яка його структура та алгоритм створення? Яких помилок слід уникати під час написання мотиваційного листа?  Ці та інші питання були висвітлені під час майстер-класів, які відбулись в ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ» 10 квітня 2023 року.

На відділенні професійної підготовки зустріч відбулась у форматі живого спілкування. Майстер-клас для учнів ІІІ курсу провела викладач української мови Ірина ПАСКЕВИЧ, наголосивши як на теоретичних аспектах, так і на практичних порадах щодо написання мотиваційного листа.

На відділенні фахової передвищої освіти майстер-клас з написання мотиваційного листа, але вже у форматі онлайн, провела викладач української мови  Тетяна БОЙЧУК. В умовах сьогодення такий формат набув широкої популярності та став актуальним.

Мотиваційний лист дозволяє краще пізнати і зрозуміти свою індивідуальність, щоб в майбутньому ефективно презентувати себе на ринку праці як конкурентоспроможного фахівця.