Коли старшокласник  стоїть на порозі прийняття одного з найважливіших рішень у своєму житті – виборі професії, а батьки – облаштуванню щасливого та заможного життя  дітей, треба мати докладну інформацію про навчальний заклад, ту чи іншу спеціальність, яку можна отримати у ньому.

Саме для того, щоб надати цікаву інформацію і поглибити  свої знання, Технічний коледж запрошує вас на підготовчі курси для вступу у навчальний заклад.

Ми запрошуємо учнів 9-х класів, які мають нахил  до техніки, економіки, соціології і мріють у майбутньому стати висококваліфікованими фахівцями конкурентноспроможними на сучасному ринку праці і високоосвіченими інтелектуалами.

Підготовчі курси  працюють протягом 4-ох місяців (лютий – травень). Зарахування проводиться  на основі заяв і співбесіди, мета якої – виявити загальний рівень розвитку учнів, їх базові знання з предметів, з яких ведеться підготовка на курсах. Навчальний план розрахований на 4 місяці. Заняття проводяться 4 рази на місяць у зручний для учнів час (субота та неділя).

Програми предметів, за якими ведеться підготовка, містять  узагальнені та поглиблені знання з  таких предметів: математика та українська мова.

Вартість навчання визначається кошторисом, затвердженим директором. Оплату слухачі вносять в ощадбанк на рахунок коледжу до початку занять.

Курси не дають  пільг при вступі на відділення інженерної механіки, електронних апаратів, комерційного навчання та професійної підготовки , але переваги їх у тому, що слухачі отримають систематизовані знання і підготовку до вступних випробувань, а саме:

  • письмового вступного випробування з математики;
  • української мови (диктант).