В складний для нашої країни час, коли вона мужньо захищається від агресора, ми продовжуємо вірити, надіятись і любити. Як молитву, возвеличуємо пісню, адже в музиці і її словах розкривається глибина людської душі; танець дарує натхнення, а звучання духового оркестру наповнює вірою в перемогу.

5 травня 2023 року відбувся обласний творчий звіт колективів художньої самодіяльності фахового коледжу під гаслом «За честь, за славу, за свободу рідної землі!». Концертну програму високо оцінили фахівці, представники мистецького середовища.

З новою цікавою програмою виступили:

  • народний духовий оркестр (художній керівник Луцишин Б.М.) з добіркою музичних творів «Гей Соколи», солістка – Аліна Лиса, та «Старовинним козацьким маршем»;
  • учасники народного ансамблю «Галичани» з в’язанкою патріотичних пісень (художній керівник Ликавська Т.М.): «Біля тополі» на слова і музику Петра Довгошиї;  «Земле моя» на слова Івана Франка, музика Богданни Фільц;  «Думи» на слова Тараса Шевченка у виконанні  Анастасії Чомко та авторською піснею «Молитва дітей» у виконанні Тетяни Ликавської та Софії Бойко;
  • народний танцювальний ансамбль «Промінь» (художній керівник Лірська Л.В.) з запальними танцями «Буковинський» та «Стефанія».

Захоплено глядачі сприйняли авторський сольний номер у виконанні Єфимець Ольги – «Це моя рідна земля».