До навчання саме в цьому коледжі мене заохотили батьки, впевнені, що цей навчальний заклад – кращий в області за рівнем підготовки спеціалістів, і вони не помилялися. Тож не шкодую, що сюди поступила. «Соціальний робітник. Гувернер» – це універсальна професія для дівчини.

Навчання в коледжі вважаю найщасливішим періодом свого життя. Тут я пізнала всі особливості студентського життя: і недоспані ночі, і певний кураж, коли за короткий проміжок часу потрібно дуже багато всього зробити, але воно того варте. І ті практичні навички й теоретичні знання, які я здобула, дуже знадобилися в моєму житті.

Від предмета до предмета, від сесії до сесії відчувається, як поглиблюються твої знання, розширюється світогляд, удосконалюються культурні звички. Цьому сприяють багата навчальна і спортивна база коледжу, висококваліфіковані викладачі, які намагаються внести нас у світ найновіших технологій і ідуть назустріч студентам, що створює обстановку доброзичливої співпраці і чіткої організованості.

Закінчуючи навчання, мене охоплює відчуття ностальгії. Ностальгії за хорошими і цікавими людьми, які мені допомогли у пізнанні нового. Тому дякую вам, шановні викладачі, за терпіння і розуміння. За неперевершене натхнення в цьому шаленому квесті за новими знаннями. За можливість розширити межі свого розуміння.

Особливо хочу подякувати своїм одногрупникам. Мені дуже пощастило, бо ми змогли стати однією сім’єю завдяки нашим «класним матусям» – класному керівнику та майстру виробничого навчання, які нас у всьому підтримували.

Я сподіваюсь, що ми будемо і надалі продовжувати спілкуватись і товаришувати, ділитись успіхами один з одним.

Надіюсь, що наш шлях продовжать дуже-дуже багато інших студентів.

Слободян Христина Юріївна, випускниця 2015 року за професією «Соціальний робітник. Гувернер»


Ми вибрали професію “Оператор комп’ютерної верстки. Оператор комп’ютерного набору”, адже ми знали, що нам пригодяться комп’ютерні знання в житті. І ми не помилилися, тому що зараз все комп’ютеризоване. Здобувши цю професію, ми ознайомилися з багатьма програмами обробки текстової і графічної інформації, особливо нам було цікаво верстати різні журнали, газети, буклети, плакати, працювати у програмах Adobe InDesign, Adobe Photoshop, CorelDraw. Незнаючи нічого про цю професію, ми вважали, що високоякісну поліграфічну продукцію може зверстати людина, яка є досить досвідченою, яка працювала багато років на видавництві, а ми прості студенти так не зможемо. А зараз, коли пройшло три роки навчання в коледжі, виробничих практик на поліграфічних підприємствах, друкарнях, дизайн-студіях, редакціях різних газет, ми зрозуміли і переконалися, що ми це вміємо і ми це можемо робити! Ця професія нам відкрила досить багато чого цікаво, що нам здавалося нереальним, за такий невеликий проміжок часу засвоїти і навчитися. Ну ми за це вдячні викладачам і майстрам виробничого навчання, які з нами працювали!

Також, навчаючись обраній професії, ми повідкривали багато своїх творчих здібностей та талантів. Багато хто з нас стали спортсменами і зокрема майстрами спорту, акторами, ми ставили цікаві сценки з різних художніх творів, в нашому коледжі з’явилася команда КВК “Інтро”, яка успішно виступала і перемагала на різних сценах. Також ми побували на декількох професійних екскурсіях, це зокрема друкарні “Обрій” та “A-Print”, відкривали для себе цікаві місця у Львові, Луцьку, Кам’янець-Подільському. Ми побували в Зарваниці, Рукомиші, Бучачі, відпочивали в Карпатах, дехто з нас подолав два сходження на Говерлу за час навчання. А також в нас появилося дуже багато друзів!

За ці три роки навчання ми добре освоїли професію, яка нам допоможе у житті.І якщо б ми мали вибір куди поступати, ми б вибрали тільки цей навчальний заклад! Тільки цю професію!

Дякуємо за це Технічному коледжу, викладачам і майстру виробничого навчання!

Дольна Наталія та Івахів Настя, випускниці 2015 року за професією «Оператор комп’ютерної верстки. Оператор комп’ютерного набору»


Навчаючись в Технічному коледжі три роки по професії електрогазозварник-бляхар, я жодного разу не пошкодував про своє рішення навчатися саме тут і по цій професії. Кожного дня ходив на пари тому, що мені було цікаво не тільки навчатись, але й спілкуватися із своїми одногрупниками та викладачами. Викладачі дуже терпеливі. Наполегливо навчали нас предметів та в усьому допомагали нам. Я їх поважаю і ціную.У Технічному коледжі навчають професії професіонали своєї справи. Спочатку у мене не получалося зварювати, різати, розмічати, фальцювати і т.д., але вони змогли навчити мене цієї роботи. Кожного заняття навчали теорії і виправляли мої практичні помилки. За це я їм дуже вдячний.

Сергій Жеп’як, випускник 2015 року за професією «Електрогазозварник. Бляхар»


Мені навчання в Технічному коледжі дуже сподобалося. Я полюбив свою професію “Електрогазозарник, бляхар”. Мені сподобалася ця професія, тому що ця професія ціниться.

Ярослав Шаровський, випускник 2015 року за професією «Електрогазозварник. Бляхар»


Перед першим днем навчання переживаєш і боїшся, хвилюєшся. Незнання майбутнього завжди бентежить. Та, потрапивши у новий колектив в коледжі, я була приємно здивована. Мене вражало з перших днів багато речей. Потрапивши в кабінет, я побачила класного керівника та майстра виробничого навчання, які приємно усміхались та були привітними. Розпочалось навчання. Викладачі коледжу – висококваліфіковані спеціалісти, які допомагали нам здобувати знання, давали поради та навчали мудрощів життя.

Тепло та любов всіх людей, які працюють в коледжі, допомагали нам стати в першу чергу хорошими спеціалістами, знавцями своєї справи. В коледжі діє багато гуртків та секцій. Художній керівник хору та ансамблю об’єднав нас у великий, дружний творчий колектив. Він зумів розгледіти талант та знайти підхід до кожного.

Коледж – це велика дружна сім’я, в якій ти відчуваєш себе повноцінним членом родини і можеш в любу хвилину попросити допомоги, відчути підтримку та любов.

Я задоволена, що навчалась саме в цьому навчальному закладі.

Кирилюк Олександра, випускниця 2015 року за професією «Соціальний робітник. Гувернер»


Шановні педагоги!

Дозвольте Вам висловити від всіх батьків випускників щирі почуття вдячності, поваги і любові. Ви, як справжні професіонали, зуміли передати нашим дітям, а Вашим свої знання і вміння, достукалися до їхніх сердець, навчали бути Людьми.

Хай Бог благословляє Ваш життєвий шлях, дає наснагу в роботі, оберігає Ваші родини. Здоров’я, благополуччя, щастя і достатку, успіхів і радості.

Низький уклін Вам від ваших студентів та їхніх батьків!

Сивак Олександра Омелянівна, мама випускника 2015 року за професією «Електрогазозварник. Бляхар»


Період навчання у цьому закладі я вважаю одним з найкращих у моєму житті. Адже саме тут викладачі та керівники зуміли поєднати навчання із цікавими заходами. Саме завдяки цьому тут завжди було цікаво і весело, бо щодня ми дізнавались щось нове і відкривали у собі приховані таланти. Тому я з упевненістю можу сказати, що ці три роки ми тут провели недарма.

Щиро дякую усім викладачам, які нас навчали протягом усього цього часу, часто допомагали та проявляли розуміння, завжди виховували та підтримували.

Я дуже задоволена, що навчалась саме тут, і буду дуже сумувати за коледжем.

Баб’як Мар’яна, випускниця 2015 року за професією «Агент з організації туризму. Оператор комп’ютерного набору»