У рамках проведення Global Money Week понад 50 студентів різних спеціальностей ВСП «ТФК ТНТУ» разом із викладачами циклової комісії економіки та менеджменту долучилися до перегляду вебінару “Як та коли виник Національний банк України?” від Дениса Толочка, начальника відділу «Музею грошей» НБУ.

Вебінар був розроблений для того, щоб студенти мали змогу краще ознайомитися з історією та роллю Національного банку України (НБУ), який є центральним банком країни. Згадали і про економічні виклики, з якими зіткнулася Україна на початку 1990-х років після здобуття незалежності від Радянського Союзу, коли країна боролася з гіперінфляцією, слабкою банківською системою та браком іноземних інвестицій.

Для вирішення цих проблем український уряд вирішив створити НБУ як незалежний центральний банк. Спікер пояснив, що основними функціями НБУ є підтримка цінової стабільності, сприяння фінансовій стабільності та підтримка економічного зростання.

Особливо студентам було цікаво дізнатися як з’явилась гривня, де виготовляють українські гроші.

Загалом вебінар став цінним досвідом для студентів, які беруть участь у Global Money Week. Це дало їм змогу глибше зрозуміти фінансову систему та роль НБУ у сприянні економічній стабільності та зростанню.

#ГраНавчанняДобробут,  #GMWUkraine2023,  #PlanYourMoney,  #PlantYourFuture,  #GMW2023