2 грудня 2016р. – у останній день тижня  економічних дисциплін відбулась зустріч з менеджером у сфері ресторанного бізнесу (Ресторан-музей “Старий млин”)  Драбик Галиною Володимирівною.

З метою ознайомлення з організацією бізнесу студенти спеціальності «Менеджмент» взяли інтерв’ю в персоналу ресторану. 

Галина Володимирівна дуже грунтовно і цікаво розповіла про хід організації цього проекту від початку задуму до реального втілення. Працював творчий колектив протягом майже пів року і крок за кроком формували стиль та інтер’єр кожного поверху ресторану-музею залежно від особливостей приготування їжі та обслуговування клієнтів.

Так, на першому поверсі “Старого млина” подається сільська їжа, приготовлена в дров’яній печі – п’єцу. Другий поверх – їдальня-музей в австрійському стилі. На третьому поверсі розміщений десертний зал. Верхній поверх займає суші-бар “Каламбур”. На літній майданчик подають страви з усіх залів. Такий диференційований підхід до втілення задуму сприяв вдалому веденню бізнесу. Студенти з затамуванням подиху слухали гостю, отримавши для себе багато корисної і цікавої інформації. 

{gallery}news/2016/2016_12_10/1{/gallery}

І ось завершився тиждень економічних дисциплін. Підготовка до нього тривала довго, яка включала проведення майстер-класу для студентів представниками Тернопільського центру дитячої творчості. Це дало змогу студентам-менеджерам та викладачам циклової комісії виготовити власноруч сувеніри, листівки і різні новорічні та різдвяні подарунки. Впродовж двох місяців  підбирали матеріал та формували електронну газету на конкурс реклами і виконували інші роботи (підготовляли питання для квесту, брали інтерв’ю).

Дякуємо всім викладачам циклової комісії економічних дисциплін, зокрема, Кущак О.М., Мартинюк Б.Б., Павлик А.Й., Калушці Л.В., Редькві О.З., Струтинській Г.Т., а також керівнику гр.ОВ-108 Шот Г.Г. за проведену роботу. Дуже дякуємо студентам-менеджерам, особливо групі ОВ-308 та всім, хто долучився – ви молодці!

Євгеннія Семчишин