Сьогодні забезпечення задовільного рівня зайнятості молоді є одним із пріоритетних завдань розвитку держави, адже саме вона є найактивнішою частиною працездатного населення. Лише з урахуванням динаміки рівня зайнятості молодих фахівців можна розробляти соціально-економічні прогнози розвитку країни на довготривалу перспективу. Саме тому в Технічному коледжі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя вже стали традиційними зустрічі студентів коледжу з представниками провідних підприємств міста. 

Багато уваги працевлаштуванню випускників приділяють на відділенні електронних апаратів Технічного коледжу. Велике значення має фахова спроможність відділення задовольняти вимоги підприємств у фахівцях. Випускники відділення за останні 5 років працевлаштувались у більш ніж 50 компаній, що працюють у галузі радіоелектроніки в Україні. 

З метою сприяння працевлаштуванню студентів та випускників коледжу 19 жовтня в актовій залі Технічного коледжу відбулась зустріч студентів відділення електронних апаратів, що навчаються за спеціальністю «Телекомунікації та радіотехніка», з керівниками підприємств радіотехнічної галузі.  На зустрічі були присутні директор ТОВ «Торговий дім «Інтеграл» Колос Ольга Степанівна, директор ТОВ «Завод Ремпобуттехніка» Слободянюк Людмила Пантелеймонівна та директор компанії «Тернет» Скридлов Микола Олександрович. Гості із задоволенням розповіли присутнім про свої підприємства, про перспективи молодих радіотехніків на сучасному ринку радіотехніки та телекомунікацій, про необхідний рівень підготовки для успішної роботи за фахом, поділися особистим досвідом професійного становлення та кар’єрного зростання. 

Атмосферу відкритості та конструктивності зустрічі додав той факт, що запрошені студенти мали змогу ставити запитання, які стосуються, приміром, потреби в молодих фахівцях, можливостями проходження технологічної та переддипломної практик, вимогами, що пред’являються до кандидатів, умовами роботи у виробничих та управлінських структурах підприємств. Також студентів цікавили питання заробітної платні та перспективи кар’єрного росту.

Також у рамках данного заходу булла проведена зустріч керівників підприємств з адміністрацією Технічного коледжу ТНТУ, на якій обговорювались питання використання матеріально-технічної бази підприємств для проведення практичного навчання студентів коледжу, залучення провідних фахівців підприємств до розробки навчальних планів та програм навчальних дисциплін з метою більш якісного забезпечення потреб роботодавців у майбутніх фахівцях. Результатом досягнених домовленостей стало підписання угод про співпрацю між Технічним коледжем Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та вказаними підприємствами.

Подібні заходи у Техічному коледжі ТНТУ ще будуть проводитись неодноразово, так як вони сприяють становленню студентської молоді як майбутніх фахівців у відповідності з вимогами сьогодення. 

{gallery}news/2017/2017_10_21{/gallery}