Сучасна екологічна ситуація в світі та в Україні, зокрема, загострюється з кожним днем. Забруднення атмосфери шкідливими викидами, тисячі тонн  сміття, знищення цілих екосистем через вирубування лісів, розорювання земель, неконтрольоване забудовування, шкідливі випромінювання – далеко не повний перелік техногенних факторів, які негативно впливають на екологію.

Масштаби екологічних змін створюють реальну загрозу  життю людей. Тому важливе місце в навчально-виховній роботі коледжу займає виховання екологічної культури студентів.

Велику роботу по екологічному вихованню молоді проводить викладач Андрійчук Н.Є. Разом зі студентами груп КН-121 і КІ-106 в коледжі було проведено цікавий і змістовний захід, присвячений Всесвітньому дню води. У  формі доповідей, рефератів, презентацій було висвітлено роль води в організмі людини,  фізичні та аномальні властивості води, стан водних ресурсів області.

{gallery}news/2019/2019_07_06/2/1{/gallery}

До Всесвітнього дня мігруючих птахів було проведено захід “Захист птахів: вирішення питань забруднення пластиком”. На додаток до природних катаклізмів – сильних штормів та поганої погоди, мігруючі птахи стикаються із загрозами, які створює їм людина. Небезпека для довкілля через забруднення пластиком потребує вжиття термінових заходів.

{gallery}news/2019/2019_07_06/2/2{/gallery}

Ми повинні берегти природу і примножувати її багатства. Кожному з нас потрібно небагато, аби зробити наш двір, вулицю, місто чистішим. Треба лише дотримуватися елементарного правила – де б ви не знаходилися, не смітити. Акцію «Почни з себе!»  провели студенти груп ТР-102 і ТР-104.

{gallery}news/2019/2019_07_06/2/3{/gallery}

Пам’ятаймо пророчі слова В.Скуратівського: “Не зміліють джерела України, якщо ми не зміліємо душею”.

Голова циклової комісії природничих дисциплін Л.П. Крива