Швидко промайнув час перебування в Тернополі професора Чарльза Стефенсона. В п’ятницю студенти і викладачі коледжу на черговій лекції дізнались про погляди американського науковця щодо регіональної економічної інтеграції.  

Візит американського колеги отримав гучний резонанс в медіа засобах. Про співпрацю Технічного коледжу і  Санта Фе коледжу повідомили на своїх сторінках тернопільські і всеукраїнські сайти. 

Програма перебування містера Стефенсона була дуже насиченою. В Тернопільській міській раді професор зустрівся із заступником міського голови Леонідом Бицюрою та начальником управління освіти і науки Ольгою Похиляк. Сайт міської ради розмістив статтю “Професор американського коледжу «Santa Fe college» впродовж тижня читатиме лекції у Тернополі” (http://www.rada.te.ua/novyny/56337.html).

В Тернопільській обласній державній адміністрації професор зустрівся із заступником голови облдержадміністрації Юрієм Юриком і начальником управління освіти і науки облдержадміністрації Ольгою Хомою (стаття “Перебування професора американського коледжу Санта-Фе в Тернополі”) (http://oblosvita.te.ua/news/1796-perebuvannia-profesora-amerykanskoho-koledzhu-santa-fe-v-ternopoli).

Про останній день візиту сайт розмістив статтю “Світ без кордонів” (http://oblosvita.te.ua/news/1797-svit-bez-kordoniv)

{gallery}news/2017/2017_03_12/2{/gallery}

Ольга Хома відвідала заходи, які проводились в коледжі в ці дні, і високо оцінила рівень організації Технічним коледжем візиту професора та талановитість наших українських та іноземних студентів. 

{gallery}news/2017/2017_03_12/3{/gallery}

Адміністрація коледжу запланувала насичену культурну програму перебування американського гостя. Для містера Стефенсона були організовані екскурсії у Львів та у Почаїв, в Тернополі він відвідав ПрАТ Тернопільский молокозавод “Молокія”.  

Професор залишив запис у книзі почесних гостей для музею коледжу.

Угода, укладена між Santa Fe college (Флоріда, США) та ТК ТНТУ імені Івана Пулюя, діятиме впродовж трьох років. Студенти коледжу з нетерпінням чекатимуть продовження співпраці.   

Щоденник перебування професора в коледжі вела 
Світлана Олеськів