Засідання секції педагогічних працівників комп’ютерних технологій

У коледжі завжди раді гостям. Так, 14 листопада 2012 року на відділення професійної підготовки для участі в засіданні обласної методичної секції педагогічних працівників комп’ютерних технологій прибули майстри виробничого навчання з 18-ти професійно-технічних навчальних закладів області, які готують кваліфікованих робітників за професією «Оператор комп’ютерного набору».

Темою обговорення стало актуальне питання – використання інформаційно-комунікаційних  технологій у навчальному процесі.

Адже,  за словами Норберга Венера, «…ми змінили своє оточення так радикально, що тепер повинні змінювати себе, щоб жити в цьому новому оточенні».

Учасників засідання привітав директор коледжу Калушка В.П.

Заступник директора з НВР П.Ф.Лукашук та зав. відділенням професійної підготовки О.М. Кутко розповіли про структуру коледжу та перспективи здобування різних рівнів кваліфікації для учнів та студентів.

Майстри виробничого навчання Пласконіс О.М. та Олеськів С.В. поділилися досвідом роботи з використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках виробничого навчання та в профорієнтаційній роботі навчального закладу.

Юзьків В.О. представила на розгляд членам секції портфоліо своїх методичних матеріалів.

Про використання робочих зошитів з виробничого навчання розповіла майстер виробничого навчання Тернопільського центру профтехосвіти №1 О.І.Сасанчин.

Доповідачами була підготовлена виставка методичних матеріалів та кращих робіт учнів, взірців профорієнтаційних матеріалів, випусків газети «Студентський меридіан». Доповідачі на високому фаховому рівні підготували методичні матеріали для представлення членам  секції, які презентують Технічний коледж, як потужний конкурентоспроможний  навчальний заклад з висококваліфікованим творчим колективом.

Доповіді та представлені методичні матеріали в обговоренні були високо оцінені членами обласної методичної секції та методистом НМЦ ПТО у Тернопільській області Депутат Н.С.

Присутні мали прекрасну нагоду поспілкуватись з представником передової педагогічної  та інженерно-технічної думки, фахівцем в галузі радіоелектроніки – доктором технічних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України, дійсним членом Академії педагогічних наук України, лауреатом Державних премій СРСР і України Зіньковським Ю.Ф.

Автор майже 400 наукових праць, Юрій Францович, зокрема, сказав: «…Ми живемо в час, коли кількість  інформації в світі подвоюється кожні півтора року. Вартість інтелектуальної праці, вкладеної в електронну техніку, скоро буде співвідноситись з вартістю самого пристрою так, як вартість виробу співвідноситься з вартістю його упакування. В цих умовах значно зростає важливість інтелектуального потенціалу нації…»