Викладач коледжу, голова обласного методоб’єднання Ольга Коневич очолила чергове засідання методичного об’єднання викладачів культурології ВНЗ І-ІІ р.а., яке відбулось на базі педагогічного коледжу Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка.

В роботі наради взяли участь господарі заходу – директор педагогічного коледжу Оксана Камінська, заступник директора з НВР Руслана Волянюк і голова циклової комісії гуманітарних дисциплін Оксана Терп’як. 

Засідання було присвячене обміну думками з приводу особливостей вивчення навчальної дисципліни “Культурологія” в умовах соціокультурних викликів сучасного інформаційного суспільства, переоцінки культурно-мистецького спадку і духовних здобутків сьогодення, ерозії масової культури та загрози знецінення естетичних цінностей з причини технологізації суспільного життя. Теоретичні та методичні аспекти проблеми розглядались крізь призму вимог і потреб підготовки кваліфікованих фахівців та з позицій особистого педагогічного досвіду доповідачів. 

Учасники засідання ознайомилися з навчально-матеріальною базою академії та коледжу, відвідали музей історії навчального закладу, оглянули експозиції кімнати-музею художника Ростислава Глувка і музею довоєнної фотографії, мали нагоду ознайомитись з творчими  роботами викладачів і студентів.

{gallery}news/2017/2017_03_26/1/pix{/gallery}