З 22 по 27 червня відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальності: “Організація перевезень і управління на автотранспорті”. Це було логічним завершенням довгої і копіткої праці як самих студентів, так і всіх викладачів коледжу, особливо членів циклової комісії автомобільних перевезень.

Близько місяця студенти під пильним наглядом керівників трудились над виконанням дипломного проекту, в ході якого вивчали існуючий стан перевезень, аналізували недоліки, приймали складні інженерно-технічні рішення та надавали свої пропозиції щодо покращення умов надання транспортних послуг.

Впевнені, чіткі, точні та лаконічні відповіді студентів справили хороше враження на членів державної екзаменаційної комісії. Голова комісії – начальник відділу транспорту Тернопільської міської ради Вітрук Олег Павлович вже не вперше приймає участь в захисті дипломних проектів, і завжди відзначає високий рівень підготовки студентів спеціальності: «Організація перевезень і управління на автотранспорті».

По закінченні захисту члени комісії дали настанови студентам на майбутнє та побажали успіхів у подальшому навчанні та високих кар’єрних досягнень.

 Студенти групи ОТП-411 захистили дипломний проект в перший день захисту.

 

 В очікуванні результатів захисту студенти трохи розхвилювались…

 

 Голова циклової комісії Фігурка Ярослав Романович дає корисні поради на майбутнє.