Захід відбувся о 11:00 у читальному залі ТНТУ ім.І.Пулюя, на якому представники від НБУ читали лекції в рамка регіональних днів фінансової обізнаності НБУ «Економічний експрес».

Освітній захід, мета якого заохотити студентів та викладачів приділяти більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати насамперед молодь до ухвалення впевнених і зважених фінансових рішень. Проект також покликаний поінформувати “з перших вуст” викладачів про останні рішення регулятора, що стосуються життя бізнесу. Крім того, було надано найсучасніші економічні знання від експертів Національного банку і партнерських організацій студентам та викладачам. Зокрема було проведено лекцію «Монетарна політика Національного банку України » головного економіста НБУ Вікторії Плачинди та лекцію «Що приховується за політикою провідних центробанків та поведінка НБУ в нових реаліях» експерта НБУ Інни Співак.

О другій половині дня захід відбувався у великій конференц-залі готелю «Avalon Palace» на якому були представлені доповіді Емал Бахтарі, Національний банк “Як працює валютний ринок?”, Леонід Зябрев, Національний банк Інтерактивна гра “Фінансовий гуру”, Віктор Козюк, член Ради Національного банку України “Нагромадження валютних резервів” та Раїса Федоровська, Асоціація ЄМА “CYBERLYKBEZ. Кібератаки на здоровий глузд”.

Семчишин Є.В.

{gallery}news/2019/2019_10_11/1{/gallery}