З нагоди професійного свята, у Технічному коледжі Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя пройшла декада, приурочена святкуванню Дня автомобіліста та дорожника.

Для викладачів спеціальності 275 «Транспортні технології» вже стало хорошою традицією організовувати святкування Дня автомобіліста, а студенти завжди охоче підтримують ініціативу.

Так, протягом тижня юні спеціалісти змагалися за першість у різноманітних конкурсах та завданнях. Серед них не лише професійні конкурси («Перевезення без проблем», «Логістична естафета», «На крутих віражах», «Автохімія», , «Чорний ящик»), а й різного роду спортивні й інтелектуальні: турнір з футболу, волейболу, козацькі забави, а також вікторини та квести,  головною метою яких є не лише професійне спрямування студентів, а й їхній всебічний розвиток.

Декада, присвячена Дню автомобіліста і дорожника щорічно сприяє направленню енергії й талантів юних автомобілістів у правильне русло. Адже працівники транспорту мають бути не лише професіоналами своєї справи, а й мати широкий кругозір і високий інтелект. Тому викладачі циклової комісії автомобільних перевезень прикладають багато зусиль, щоб надихати студентів на навчання та забезпечувати їх всесторонній розвиток Основною метою декади є активізація студентів та підвищення інтересу до обраного фаху. Слід зазначити, що у кожному конкурсі була своя «родзинка», та не заради перемоги змагалися студенти, а заради навичок, які здобули під час двотижневого квесту. 

Для зміцнення студентського колективу була організована екскурсійна поїздка до Джуринського водоспаду у с. Нирків. Там молоді перевізники мали можливість насолодитися мальовничими пейзажами прроди рідного краю.

Справжнім випробуванням тіла і духу стали змагання з футболу і волейболу, де першокурсники активно проявили себе, не поступаючись старшим у вправності та наполегливості. Дівчата ж вражали учасників «Козацьких змагань» спритністю у вправах зі скакалкою, грацією та витонченістю у володінні обручем.

Також в рамках святкування було організовано конференцію «Сучасний спеціаліст очима працедавця», де студенти нашого коледжу мали можливість зустрітись з керівниками профільних підприємств Тернопільщини, задати їм свої запитання, а також почути їх точку зору, якими вони бачать сучасних випускників коледжу.

Зокрема, на семінарі були присутні такі представники:

1. Басок Ігор Сергійович – приватний підприємець, «В and K». Організація перевезень в США.

2. Жаровський Сергій Ігорович – керівник відділу експедиції ТОВ «Західний контейнерний термінал».

3. Луковський Михайло Ігорович – технічний директор ТОВ «Західний контейнерний термінал».

4. Штокайло Володимир Ігорович – керівник відділу GPS моніторингу Агрокомпанія «Дружба».

5. Гудима Ірина Віталіївна – сервіс-менеджер «Тойота моторс».

6. Садовий Іван Степанович – слюсар з ремонту автомобілів «SR Дизель сервіс»

7. Николин Ярина Вікторівна – директор з персоналу ТОВ «МВ Стеллар»

8. Левчик Віктор Михайлович – директор СТО «Автомісто».

Впродовж усієї декади студенти активно змагалися в конкурсі «Зірка інстаграму», де виконували різноманітні завдання по створенню креативних фотографій. Так у соцмережах вони розповідали про перебіг декади та ділилися враженнями з друзями про своє навчання в коледжі.

 

У четвер, в заключний день відбувся святковий концерт та підведення підсумків декади. «Візьми музику в дорогу» – назва розважальної програми, де студенти мали змогу проявити себе ще й артистами. Вони  розважили публіку запальним танцями, піснями та веселими конкурсами за участю членів жюрі. Переможців «автомобільного марафону» нагородили почесними грамотами, солодкими призами та щирою подякою.

{gallery}news/2019/2019_11_13{/gallery}