З нагоди професійного свята працівників радіо, телебачення та зв’язку з 25 по 29 листопада 2019 року у Технічному коледжі Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя пройшов тиждень радіо.

Так, протягом тижня майбутні спеціалісти в галузі телекомунікацій та радіотехніки змагалися за першість у різноманітних конкурсах та змаганнях. Серед них не лише професійні конкурси («Конкурс на кращого раджіомонтажника», «RADIOQUEST», «ROBOT раллі», «Конкурс відеороликів «Моя спеціальність», «Брейн-ринг»), а й різноманітні спортивні змагання, а саме: турнір з футболу, волейболу, баскетболу, перетягування линви,  які дали можливість студентам продемонструвати не лише свої професійні знання та вміння, а й культурний та спортивний розвиток.

Даний тиждень радіо є в коледжі традиційним і щорічно дозволяє виявляти юних талантів-радіотехніків, сформувати команду коледжу для участі у Всеукраїнській олімпіаді з радіоелектроніки. Разом з тим, цей захід дає можливість студентам весело та змістовно провести позаурочний час, познайомитись із колегами з інших груп, завести нових друзів. Адже працівники в галузі телекомунікацій повинні бути не лише професіоналами своєї справи, а й мати високий культурний рівень. Тому викладачі циклової комісії радіотехнічних дисциплін при допомозі викладачів інших циклових комісій прикладають багато зусиль не тільки щоб забезпечити професійний ріст студентів, а й намагаються забезпечити їх всесторонній розвиток. Одним із найяскравіших дійств став RADIOQUEST, під час якого студенти не тільки вирішували різноманітні радіотехнічні завдання, а й мали можливість заробити певні призи. Під час брейн-рингу команди груп відділення продемонстрували високий інформаційний та культурний розвиток, вміння працювати в команді, що надзвичайно важливо для сучасного фахівця.

У п’ятницю, в заключний день відбувся конкурс відеороликів «Моя спеціальність» та підведення підсумків тижня радіо.

Переможцями конкурсів та змагань стали:

–    Спортивна спартакіада:
                                       – І місце – команда групи ТР-402;
                                       – ІІ місце – команда групи ТР-304;
                                       – ІІІ місце – команда групи ТР-202.

–    Конкурс на кращого радіомонтажника: переможцями стали Сторож Сергій – група ТР-402 та Шилінська Уляна – група ТР-104.

–    Переможцями у загалькомандному заліку за підсумками усіх конкурсів стали:                                    

                                        – І місце – команда групи ТР-304;
                                        – ІІ місце – команда групи ТР-104;
                                        – ІІ місце – команда групи ТР-402.

Переможці тижневого «радіомарафону» були нагороджені грамотами та заслуженими призами.

{gallery}news/2019/2019_12_04/3{/gallery}