Святковим феєрверком освітили передостанні дні жовтня заходи, присвячені відзначенню 25-річного ювілею коледжу. Студентський і педагогічний колектив і молився (у церкві св. Петра відбулась Служба Божа за коледж), і співав, і танцював. Шановні гості, які прибули на свято нашого навчального закладу, повезли з собою святкове друковане видання «Технічний коледж ТНТУ імені Івана Пулюя: 1993 – 2018 рр.», яке уклала С.В. Олеськів.

Присутні в гостинній залі драматичного театру насолоджувались співочими і танцювальними талантами коледжу.

{gallery}news/2018/2018_11_07/2/img{/gallery}

Педагогічний колектив почував себе справжніми іменинниками; адже стільки теплих слів з високою оцінкою 25-річної роботи коледжу прозвучало на його адресу.

Та, мабуть, найтепліші і найприємніші вітання – від випускників. Адже результат навчальної і копіткої виховної роботи віддалений від щоденної праці роками. Тому так приємно спостерігати за професійним і особистим зростанням тих, чий гамір ще не так давно заповнював коридори корпусів коледжу.   

Серед багатьох інших на адресу коледжу надійшло відеовітання від випускника Технічного коледжу 2003-го року за спеціальністю “Менеджмент” Володимира Леха, зараз – директора телеканалу “Рада” у Києві.