«Нікчемний той народ, який не шанує своїх героїв, що віддали своє життя за свободу, незалежність своєї держави». Під таким гаслом проходила зустріч студентів та викладачів коледжу із заступником начальника управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ганною Володимирівною Зварич та семінаристами Тернопільської Духовної Семінарії імені Йосифа Сліпого.

Зі вступним словом виступила викладач соціально-гуманітарних дисциплін Ольга Володимирівна Коневич. Вона наголосила на постаті Йосифа Сліпого як великого сина українського народу, одного з найсміливіших борців за права нашого народу та Української греко-католицької церкви. 

Г.В. Зварич наголосила, що Патріарх простелив свободу сучасній Україні, бо Батьківщина – це наш рідний край, наша мова, наша історія, наша віра, всі наші предки, що впродовж століть будували свою державу…

Із цікавими презентаціями виступили студенти групи ОТП-111, підготовлені викладачем української мови та літератури Літвінюк О.В.

Семінаристи Павло Боняківський та Віталій Шувалов розповіли про Йосифа Сліпого, як глибоко духовну та інтелектуальну людину, реформатора Української церкви та культурного і державного діяча.

Виступи перепліталися з духовними та патріотичними піснями у виконанні О.В. Коневич та художнього керівника Н.М. Олещук.

{gallery}news/2017/2017_03_26/2{/gallery}