18-19 квітня 2019 року на базі Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету був проведений ІІ етап V Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів за професією «Токар».

Команду Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя представляли студенти з групи МГ-200 Гавришків Костянтин Робертович та ОМР-400 Зелінський Станіслав Михайлович. Супроводжував студентів на конкурс майстер виробничого навчання Гавришко Володимир Іванович, який був обраний членом журі ІІ етапу конкурсу у Кропивницькому інженерному коледжі.

{gallery}news/2019/2019_04_27/2/1{/gallery}

«96 навчальних закладів отримали запрошення, але одиниці можуть дати належну якість, яку даєте ви, – звернувся директор  Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ Сторожук М.В. до учасників конкурсу. – Я знаю скільки ви здолали перешкод щоб приїхати на конкурс. При відсутності державної підтримки, ми робимо невеличку революцію, тому сьогодні тут ви головні». 

В конкурсі взяли участь 19 студентів навчальних закладів Херсона, Дніпра, Тернополя, Полтави, Кропивницького, Черкас, Дрогобича, Жовтих Вод, Смілої, Світловодська. Мета конкурсу –  підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності студентів, підвищення престижності машинобудівних професій, а також обміну досвідом при підготовці робітничих професій. 

{gallery}news/2019/2019_04_27/2/2{/gallery}

Фінал конкурсу, у відповідності до порядку проведення, проходив у два етапи: теоретична частина, під час якої всі учасники мали змогу заробити 40 балів, давши відповідь на 40 випадкових запитань, які вибере програма, і практична. За практичну частину учасникам змагання максимально нараховували 160 балів за виготовлення валу довжиною 90 мм. Деталь обирали жеребкуванням з чотирьох можливих варіантів.

{gallery}news/2019/2019_04_27/2/3{/gallery}

Окрім конкурсної програми, студенти та викладачі взяли участь у майстер-класі з 3D-моделювання та програмування обробки на верстаті ЧПУ фірми HAAS.  Організаторами конкурсу також була проведена екскурсія навчальним закладом, а впродовж перебування у м. Кропивницький гостей коледжу ознайомлювали з історією та  сучасними машинобудівними підприємствами обласного центру.

Усі учасники конкурсу були нагороджені дипломами, а переможці – цінними призами та грамотами.

{gallery}news/2019/2019_04_27/2/4{/gallery}

Відео з конкурсу: https://www.youtube.com/watch?v=zO0tulQ7QcM

Голова ЦК механічних дисциплін Зобнінська О.Я.
Майстер виробничого навчання Гавришко В.І.