Вітаємо студентів Технічного колежу  ТНТУ ім. І. Пулюя спеціальності «Комп’ютерні науки» Пелішка Максима, Бекера Івана, Демчука Василя, які показали  високі знання, уміння і навички командної роботи з алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів та вибороли 1-ше  місце серед команд коледжів і технікумів та посіли 3-тє місце серед команд ВНЗ III-IV рівнів акредитації Південно-Західного регіону, також команда представлятиме Тернопільську область на ІІІ етапі олімпіади з програмування ACM-ICPC 2019 (1/2 світового фіналу).

ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Південно-західному регіоні відбувся 13-15 вересня 2019 р. в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

До участі в ІI етапі запрошувалися команди-переможці І етапу олімпіади з вищих навчальних закладів Вінницької, Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької областей.

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування — це щорічна система масових очних змагань у творчому застосуванні отриманих знань, умінь і навичок командної роботи з комп’ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів.

Метою олімпіади є створення умов для формування і підготовки університетських команд для участі в командній студентській першості світу з програмування АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery — International Collegiate Programming Contest).

Від коледжу брали участь дві команди:  C_TC_TNTU_ ICTeam ( учасники: Пелішко Максим, Бекер Іван, Демчук Василь, тренер Марціяш Г.Я.)) та  команда  C_TC_TNTU_Sempai (учасники: Мартинюк Володимир, Кліщ Максим, Салійчук Володимир, тренер Марціяш Г.Я.). Команди коледжу   показали високі  результати та уміння виконувати завдання в галузі програмування.

Вітаємо переможців!

{gallery}news/2019/2019_10_02{/gallery}