Вітаємо студентів Тернопільського фахового колежу  ТНТУ ім. І. Пулюя спеціальності «Комп’ютерні науки» Кліща Максима, Поповича Олександра, Стодолу Назарія, які показали  високі знання, уміння і навички командної роботи з алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів та вибороли 1-ше  місце серед команд коледжів Південно-західного регіону, також посіли 2-ге місце серед команд ВНЗ III-IV рівнів акредитації Тернопільської області у ІІ відбірковому етапі олімпіади з програмування ACM-ICPC 2021.

ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Південно-західному регіоні відбувся 13 лютого 2021 р. в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

До участі в ІI етапі запрошувалися команди-переможці І етапу олімпіади з вищих навчальних закладів Вінницької, Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької областей.

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування — це щорічна система масових очних змагань у творчому застосуванні отриманих знань, умінь і навичок командної роботи з комп’ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів.

Метою олімпіади є створення умов для формування і підготовки університетських команд для участі в командній студентській першості світу з програмування АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery — International Collegiate Programming Contest).

Від коледжу в олімпіаді брала участь команда  c_TC_TNTU_In honor of Turing* ( учасники: Кліщ Максим, Попович Олександр, Стодола Назарій, тренер Марціяш Г.Я.), яка за результатами І етапу, була запрошена до участі в ІI етапі олімпіади, де показала високі  результати та уміння виконувати завдання у галузі програмування.

Вітаємо переможців!

{gallery}news/2021/2021_02_18/2{/gallery}