18 року на базі ВП НУБіП України “Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого” відбулося засідання методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області, у роботі якого взяли участь представники 14 навчальних закладів. 

Голова обласного методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії Кулій Н.О. доповіла про напрямки впровадження особистісно-орієнтованого та компетентнісного підходів у викладанні фізики та астрономії. Методист Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Тернопільської області Лещик І.Б. повідомила присутніх про атестацію педагогічних працівників та інформувала про курси підвищення кваліфікації викладачів загальноосвітніх дисциплін на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти. 

Викладачі ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» Руснак С.Г. та Матвійчук В.П. провели відкрите бінарне заняття фізичного і хімічного гуртків на тему: «Вода чарує, вода лікує, вода не жартує!», на якому присутні дізналися багато цікавого про цю речовину – від історії її походження до екологічних проблем сьогодення.

Директор аграрного коледжу Глова В.С. та заступник директора з навчальної роботи Сопилюк М.В. розповіли гостям про сьогодення та перспективи навчального закладу, ознайомили з матеріально-технічною базою.

У рамках засідання методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики, участь в якій взяли 14 студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Тернопільщини.

Наш навчальний заклад гідно представив студент групи КІ-106 (комп’ютерна інженерія) Іваницький Віктор (викладач Стецик А. З.), котрий успішно виконав поставлені перед учасниками завдання і став переможцем. За зайняте І місце журі нагородило Віктора дипломом.

Щиро вітаємо Віктора та його викладача фізики Стецика Андрія Зіновійовича з перемогою і бажаємо нових успіхів!

Крива Л.П.

{gallery}news/2018/2018_04_25/3/pix/{/gallery}