Головна подія освітньої галузі України – VIII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», та презентація закордонних навчальних закладів – V Міжнародна виставка «WorldEdu – 2017» відбулися у Києві в Палаці дітей та юнацтва 16-18 березня 2016 року за участю 796 учасників з 25 регіонів України та 14 інших країн.

За фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної програми з найважливіших та найактуальніших питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів виставка визнана найбільш рейтинговим та широкомасштабним професійним освітянським заходом.

Виставка об’єднує учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти. Це ефективний майданчик для розвитку міжнародної співпраці національних і закордонних навчальних закладів із проведення спільних наукових і науково-технічних досліджень, конференцій і семінарів, академічного обміну студентами та викладачами. 

Нашу область уже втретє в Києві успішно презентувало управління освіти і науки Тернопільської міської ради (начальник управління освіти і науки Похиляк Ольга Петрівна) та Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу (директор центру Литвинюк Галина Іванівна).

Вперше у виставці взяв участь наш навчальний заклад.

У тематичній номінації “Сучасні соціально-психологічні та педагогічні технології підтримки дітей і дорослих в умовах кризової ситуації” Технічним коледжем ТНТУ імені Івана Пулюя було представлено проект, який підготував помічник директора по роботі з іноземними студентами Щербанюк Ігор Миколайович, спрямований на розвиток зв’язків з громадами, що знаходяться в зоні конфлікту на Сході України або поза нею “Крок до світлого майбутнього”.

Разом з цим, наш коледж був представлений в експозиції освіти Тернополя банером, буклетами та візитками. Макети банера і візитки коледжу розробила С.В. Олеськів.

 

За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти Технічний коледж ТНТУ імені Івана Пулюя нагороджений дипломом організаторів виставки – Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук. 

{gallery}news/2017/2017_03_31/2/pix1{/gallery}

 

Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень високо оцінив основні орієнтири розвитку та досягнення освітян Тернополя. Міністерство освіти і науки України, НАПН нагородили дипломами управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу.

{gallery}news/2017/2017_03_31/2/pix2{/gallery}