28.02.2018р. відбувся відкритий захист студентських проектів – веб-сайтів, розроблених під час проходження навчальної комп’ютерної практики, студентами  груп ОКС-306 та ОКС-305п спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» ТК ТНТУ імені Івана Пулюя, виконавши одне із завдань практики: проект по створенню веб-сайту (Web page Project), який є однією з моделей організації проектної діяльності з використанням системи Інтернет. 

Під час відкритого заняття студенти мали змогу представити свою роботу на огляд не лише керівника практики та своїх одногрупників, але й продемонструвати результати своєї праці студентам із паралельних груп та викладачам, які завітали на заняття. 

Розпочалося заняття представленням професій веб-дизайнера та веб-програміста, а також напрямків веб-дизайну, та тенденцій веб-дизайну 2018, студентами  групи ОКС-306. Окрім цього студенти мали можливість ближче познайомитися з професією вільнонайманого працівника – фрілансера. 

Коли ж відбулося представлення студентських робіт, то кожен з них намагався зробити це якнайкраще. Заняття завершилося підведенням підсумків та нагородженням студентів. Цьогорічними переможцями стали студенти групи ОКС-306 Панюс Неля та Владислав Лісовський з чим їх і привітав голова циклової комісії Юзьків Андрій Васильович та всі присутні. Бажаємо усім студентам не зупинятися на досягнутому, а вдосконалювати свої вміння та навички в напрямку веб-розробки.

Деякі із веб-сайтів, представлених до захисту можна переглянути за посиланнями розміщеними нижче.

Майстер виробничого навчання, викладач комп’ютерних дисциплін – Штокало Леся Ярославівна.

групи ОКС-306.

{gallery}news/2018/2018_03_03/1{/gallery}