В освітньо-мистецькому комплексі «Політехнік» відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя під гаслом: «У єдності – майбутнє України!».

Насичена мистецька програма, в якій були представлені на високому художньому рівні хорові та духові твори, вокальні ансамблі, дуети, солісти, а також хореографічні номери у виконанні зразкового ансамблю танцю «Промінь», приємно вразили і здивували як членів журі, так і глядачів у залі. Адже наполеглива щоденна праця обов’язково дає свої результати. Тому позитивні відгуки, компліменти  ще більше надихають творчу молодь і надалі активно, творчо працювати та досягати нових висот.

Шанованою гостею на мистецьких заходах коледжу є Марія Гурняк, матір Віктора Гурняка студента коледжу, який загинув на Сході України захищаючи свою Батьківщину.  Посвятою загиблому воїнові стала композиція «Обійми мене» С. Вакарчука у виконані мішаного хору студентів та викладачів.  

Організатором усіх мистецьких заходів, концертів які відбуваються в коледжі, а також творчого звіту є заступник директора з НВР Мартин Г.М. та керівники які підготували художні номери: Лірська Лариса, Луцишин Богдан, Щербанюк Ігор, Гуральна Світлана, Коневич Ольга, Зозуля Олег, Паскевич Ірина, Олещук Надія. 

{gallery}news/2019/2019_06_13/1{/gallery}