Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24 листопада 2020 року № 1452 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2021 рік», 25-26 лютого 2021 року провів в режимі онлайн семінар-практикум (Великий біологічний колоквіум) для голів обласних методичних об’єднань біологічного напряму за темою: «Сучасні методи навчання у процесі викладання біології».

Загалом у роботі семінару-практикуму взяли участь понад 270 фахівців освітньої галузі зі всіх куточків України.

ВСП «Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету ім.Івана Пулюя» на семінарі-практикумі представляли викладачі біології Андрійчук Наталя Євгенівна та Зуб Лілія Василівна.

Ключовими моментами онлайн зустрічі став розгляд чинних нормативно-правових документів та навчально-методичного забезпечення викладання біології, аналіз завдань ЗНО 2020. Під час проведення дискусійних майданчиків відбувся обмін думками й досвідом роботи.

Учасники підготували авторські презентації, плани уроків та інші дидактичні напрацювання для включення до збірки матеріалів семінару-практикуму та взяли активну участь в обговоренні запропонованих тем під час роботи дискусійних майданчиків.

 {gallery}news/2021/2021_03_07{/gallery}