В Технічному коледжі ТНТУ ім. І.Пулюя відбулася 5 Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

За результатами олімпіади команда Технічного коледжу зайняла почесне ІІ загальнокомандне місце. Команду представляли студенти Олійник Руслан Васильович та Кубашок Андрій Васильович під керівництвом викладача Савчука М.П. В теоретичному конкурсі наші олімпійці посіли І місце, а в конкурсі з конструювання та технології виготовлення радіоелектронного пристрою, і в творчому конкурсі ІІ місце.

На урочистому відкритті олімпіади учасників 13 команд з усієї України, членів журі, гостей привітав директор коледжу Калушка В.П. Він побажав творчих успіхів, гостроти розуму, твердості і вправності в роботі з паяльником всім учасникам олімпіади і висловив впевненість, що всі вони вже є переможцями і достойні представляти свої області на Всеукраїнському рівні.

Теоретичне змагання розпочалося з комп’ютерного тестування, питання до якого з дисциплін професійно-практичного циклу підготували викладачі усіх навчальних закладів. На першому етапі монтажного конкурсу студенти виконали трасування друкованих плат з допомогою комп’ютерних програм та графічних редакторів. Після напруженої інтелектуальної праці для зняття моральної втоми і розширення професійного світогляду студентам була організована цікава, практико-орієнтована екскурсія на спільне україно-японсько-німецьке підприємство ТОВ «СЕ Борднетце-Україна».

Наступного дня продовжувався монтажний конкурс, а також конкурс «САПР». Студенти практично виготовляли спроектований виріб та проводили перевірку його працездатності. Всі команди представили на розгляд журі домашні завдання – виготовлений вимірювальний прилад «LC-метр». Необхідно було обґрунтувати вибір електричних схем та конструкторських рішень. З метою демократизації, до процесу оцінювання роботи були залучені і студенти – учасники олімпіади. Вага їхнього слова – 50% до загальної кількості балів за конкурс. І знову відпочинок – екскурсія файним містом Тернополем.

Третього олімпійського дня підведено підсумки радіотехнічних змагань, нагороджено грамотами, подяками та подарунками переможців, організаторів та всіх учасників команд. Директор коледжу Калушка В.П. висловив подяку та захоплення творчою, розумною, професійною молоддю і висловив впевненість, що всі учасники почерпнули для себе щось корисне, потрібне, розширили свій кругозір, поділилися досвідом та вміннями. Голова організаційного комітету, викладач Вінницького технічного коледжу Цирульник С.М. побажав успіхів у професійній діяльності студентам та їх керівникам. Викладач Харківського коледжу телекомунікацій Сидоренко С. наголосив, що спілкування, досвід, дружба – це більше, ніж місце на олімпіаді, це – найголовніше. Завідувач відділення електронних апаратів Технічного коледжу Приймак В.А. подякував спонсорам ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон», Пр АТ «Тернопільський молокозавод, ТзОВ «СЕ Борднетце Україна», ТОВ «Інтеграл», журналові Чіп-Ньюз Україна за подарунки та призи учасникам олімпіади, висловив вдячність всім членам циклової комісії радіотехнічних дисциплін на чолі з головою Василишин О.З. за підготовку та організацію проведення олімпіади. Завершився третій робочий день культурною програмою – екскурсією визначними місцями Тернопільщини.

{gallery}news/2015/2015_05_22{/gallery}