1 лютого 2018 року відбувся урочистий вечір з нагоди завершення навчання студентів спеціальностей « Туристичне обслуговування» та «Організація виробництва». 

Майбутні менеджери та туристичні агенти не лише дивували своєю творчістю та винахідливістю протягом навчання, але й підготували гідну програму з нагоди отримання дипломів. Традиційно вечір розпочався святковим концертом колективів художньої самодіяльності коледжу під керівництвом культорганізатора Надії Олещук та керівника хореографічного гуртка Лариси Лірської. 

Напутнім словом молоду зміну фахівців коледжу привітали отець церкви св. Ап. Петра Пантелеймон, директор коледжу Володимир Павлович Калушка, заступник директора з навчальної роботи Ярослав Дмитрович Шевчук, а також класні керівники Семчишин Є.В. та Каплун І.В.  

Особливим подарунком для випускників, батьків, педагогів та гостей свята став виступ студентів відділення по роботі з іноземними громадянами коледжу з Демократичної Республіки Конго та Зімбабве, котрі подарували всім присутнім «Пісню про матір» французькою мовою у власному виконанні.

Випускникам було вручено подяки, грамоти за відмінне навчання, участь у наукових, культурно-мистецьких та благодійних акціях. Слід відмітити, що студенти спеціальностей «Туристичне обслуговування» та «Організація виробництва» є активними учасниками художньої самодіяльності ,а також волонтерських та благодійних акцій, котрі відбуваються в коледжі.

Завершився вечір святковою фотосесією, а разом із цим вечором закінчило своє навчання ще одне покоління талановитої молоді.

В доросле життя вступила нова зміна молодих спеціалістів. Колектив працівників Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя щиросердечно вітає їх із успішним завершенням навчання. Нехай Господнє благословення і процвітання йдуть з ними пліч-о-пліч на всіх життєвих шляхах, вказуючи вірну дорогу в ім’я служіння Батьківщині та високим людським чеснотам! Нехай роки, проведені в коледжі, стануть успішним стартом і рушійною силою, що спонукатиме до подолання ще більших висот!

В добру путь, дорогі випускники!

{gallery}news/2018/2018_02_07{/gallery}