ІV Всеукраїнський конкурс фахової майстерності за професією «Токар» серед студентів технікумів та коледжів, що навчаються за спеціальністю «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», проведено в Кіровоградському машинобудівному коледжі 21–22 квітня 2016 року. Після урочистого відкриття за участю представників партнерів та гостей конкурсу 23 учасників у складі команд 12 навчальних закладів виконували тестові завдання з дисциплін професійно-практичної підготовки в комп’ютерних лабораторіях Кіровоградського машинобудівного коледжу. Другий, практичний, тур Конкурсу проводився в механічній майстерні Кіровоградського машинобудівного коледжу.

Студенти Технічного коледжу ТНТУ імені І.Пулюя Дуцик Іван Іванович (група ОМР–300) та Лось Ігор Геннадійович (група ОМР–400) прийняли участь в ІV Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності за професією «Токар».

За результатами теоретичної і практичної частин команда Технічного коледжу ТНТУ імені І.Пулюя зайняла четверте загальнокомандне місце в ІV Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності за професією «Токар».

Вимогливе компетентне журі під керівництвом головного технолога враховувало при оцінюванні роботи не тільки якість виробу (за зовнішнім виглядом, дотриманням розмірів, шорсткістю поверхні), а й зовнішній вигляд учасників, підготовку верстата до роботи, організацію робочого місця та дотримання технології обробки, правил охорони праці, норм часу. 

Переможці Конкурсу отримали дипломи та цінні подарунки від організаторів, всі учасники і команди – подяки, сувеніри.

Учасники і гості Конкурсу – викладачі, майстри виробничого навчання і студенти із Тернополя, Дрогобича, Херсона, Нової Каховки, Полтави, Жовтих Вод, Кіровограда, Запоріжжя, Харкова, Світловодська, Одеси – ознайомилися з лабораторіями, кабінетами, майстернями, експозицією музею Кіровоградського машинобудівного коледжу та фотовиставки з життя колективу, де сьогодні готують молодших спеціалістів. Проведено цікаву екскурсію по місту та організовано екскурсію на підприємство “Червона зірка (Ельворті)” та “Металіт”.

{gallery}news/2016/2016_05_09/1{/gallery}