Сучасні студенти живуть в світі Інтернету, соціальних мереж, блогів, тому інформаційні технології  все більше проникають   в освіту. Застосовуючи традиційні  методи навчання та виховання, сучасні викладачі ставлять перед собою нові цілі – використання інноваційних технологій. За допомогою медіа- та інтерактивних засобів  викладачам легше використовувати підхід до викладання на основі впровадження інноваційних підходів. Інформаційні технології дозволяють зробити навчальний процес мобільним, диференційованим, цікавим, індивідуальним. Як результат – студенти  краще засвоюють навчальний матеріал, не втрачають бажання вчитися.

22 жовтня викладачі Технічного коледжу Бойчук Тетяна Василівна, Крива Лариса Петрівна та Венгер Микола Петрович взяли учать  в педагогічному тренінгу на тему «Творимо завтра вже сьогодні: місія викладача в умовах діджиталізації освітнього процесу», який науково-методичний центр  вищої та фахової передвищої  освіти  проводив на базі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Бородянського району Київської області.

Цікавими були виступи завідувачки лабораторії педагогічних інновацій Лихогод Ніни Григорівни і завідувачки лабораторії цифрових та медіатехнологій в освіті Жуковської Світлани Анатоліївни.

Учасники тренінгу «Дидактичні можливості хмарних сервісів у освітньому процесі», який проводила заступник директора з навчальної роботи, викладач фізики та астрономії Прилуцького агротехнічного коледжу Дронь Вікторія Василівна пізнали багато повчального про нові дидактичні можливості  хмарних  сервісів у освітньому процесі. Дронь В.В. показала практичне застосування різних сервісів, які вона використовує в своїй роботі,  а саме на уроках фізики та астрономії. Це  –  е-тестування студентів на основі застосування ефективних тестових сервісів, формування цілісної картини дисципліни (теми) тощо за допомогою інтелект-карт (ментальних карт), створення інтерактивних вправ у LearningApps, веб-квести,  програми для швидкого опитування студентів  Plickers і Kahoot !

Отримані знання і поради   допоможуть викладачам коледжу, учасникам тренінгу,  працювати з Google-сервісами , створювати освітні матеріали за допомогою мобільних додатків, презентації, електронні підручники і посібники, зможуть спроектувати й особисто створити  авторські електронні засоби навчання.

Учасник тренінгу, викладач фізики Крива Л.П.

{gallery}news/2019/2019_11_06/2{/gallery}