З 5 по 10 листопада 2020 року студенти Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя та завідувач відділення інформаційних технологій, менеджменту, туризму та підготовки іноземних громадян Ігор Кодлюк взяли участь у профорієнтаційному онлайн-марафоні «Профі-Drive», який організували представники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

У ході заходу студенти дізналися про те, які вміння і навички необхідно розвивати, щоби стати успішним у своїй сфері. На другому занятті учасники отримали цінні настанови щодо ефективного поєднання навчання, розвитку і роботи, а також ознайомилися з сайтами з пошуку роботи. Наступним предметом для обговорення стало резюме. Майбутні фахівці ознайомилися з тим, якою має бути його структура, хронологія та інші «родзинки». На заключному занятті спікери розповіли учасникам про важливість самопрезентації: належний зовнішній вигляд, інформація про установу- роботодавця, нюанси онлайн-співбесід тощо. Під час заходу студенти поставили спікерам значну кількість запитань, цікавилися вакансіями тощо.

Дирекція коледжу висловлює подяку Тернопільському міськрайонному центру зайнятості за проведений пізнавальний захід та інформацію, яка, безперечно, стане студентам у пригоді. Окремі слова вдячності за запрошення для участі в марафоні адресуємо фахівцю ТМРЦЗ Любові Смик. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

 {gallery}news/2020/2020_11_19{/gallery}