Викладач філологічних дисциплін Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя Тетяна Василівна Бойчук узяла участь у Всеукраїнській нараді-тренінгу голів обласних методичних об’єднань викладачів української філології закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста, «Виклики часу: модернізація змістового, технологічного, ціннісного компонентів під час викладання дисциплін у коледжі», яка відбулася 17-19 жовтня 2018 року на базі Кам’янець-Подільського відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права.

На науково-практичній конференції, проведеній в рамках наради, обговорювалися питання про пріоритетні завдання сучасної освіти та їх реалізацію у ЗВО, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, теоретико-методологічні засади й пріоритетні напрями модернізації філологічної освіти, формування основних компетентностей ХХІ століття в процесі вивчення предметів загальноосвітньої підготовки, сучасні підходи до модернізації та нові моделі літературознавчої освіти, міжнародний освітній менеджмент тощо. Не менш насиченими були майстер-класи й психологічний тренінг «Ефективна комунікація».

Усі учасники наради висловили щиру подяку організаторам заходу, оскільки налагоджена ними впродовж трьох днів робота була надзвичайно насиченою та плідною.

{gallery}news/2018/2018_10_28/1{/gallery}