4 лютого 2020 р. в Технічному коледжі ТНТУ імені Івана Пулюя відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам спеціальностей «Туризм» та «Менеджмент». Цьогоріч дипломи отримали 46 студентів, з яких 11 – з відзнакою. На щасливе майбутнє випускників благословив священик церкви св. ап. Петра отець Пантелеймон.

Успішного життєвого та професійного шляху побажали молоді директор коледжу, к.т.н., доцент, Заслужений працівник освіти України, голова Ради директорів ЗВО І-ІІ р.а. в Тернопільській області Калушка Володимир Павлович, завідувач відділення інформаційних технологій, менеджменту, туризму та підготовки іноземних громадян Кодлюк Ігор Васильович, педагоги, а також проректор з науково-педагогічної роботи ТНТУ імені Івана Пулюя, к.т.н., доцент Дячук Степан Федорович.

На початку урочистостей для всіх присутніх у залі пролунав гімн України, до виконання якого приєдналися всі учасники дійства. А святковий настрій присутнім забезпечили яскраві художні номери у виконанні студентів спеціальностей «Туризм» та «Менеджмент». У святковому концерті також брали участь іноземні студенти, які є активними учасниками культурно-мистецьких заходів.

{gallery}news/2020/2020_02_06{/gallery}