Ніде було яблуку впасти в актовій залі коледжу другого лютого. Так співпало, що саме в день народження  Івана Пулюя,  славетного вченого, ім’я якого носить технічний університет (і, відповідно, наш навчальний заклад, який знаходиться в його структурі),  відбувся перший випуск у 2017-му році.  “Іменинниками” були молодші спеціалісти – майбутні фахівці в галузях економіки та туризму

{gallery}news/2017/2017_02_03/1{/gallery}

Директор коледжу В.П.Калушка, привітавши випускників і гостей, відмітив, що з юних дев’ятикласників, якими вступили до коледжу в 2013-му році, вони стали сформованими, зрілими особистостями з багатим внутрішнім світом.  

Гідної професійної реалізації в дорослому житті хлопцям і дівчатам побажав проректор ТНТУ з науково-педагогічної роботи С.Ф.Дячук і запросив їх продовжувати навчання за скороченим терміном в технічному університеті.

Студент Технічного коледжу Мбоко Йхаб Дівін з Демократичної Республіки Конго привітав випускників з успішним завершенням навчання.

Монахи-францискани з церкви св. апостола Петра о. Патрік і о. Антоній поблагословили випускників і всіх присутніх і окропили свяченою водою.

Наказ про вручення дипломів і грамот оголосив зав. відділенням інформаційних технологій, менеджменту та туризму – заступник директора з навчальної роботи, Відмінник освіти України, Заслужений працівник освіти України Я.Д.Шевчук. Ярослав Дмитрович відзначив, що групи ОТ-415 і ОВ-408 під час навчання в коледжі, крім старанності в оволодінні обраним фахом, відзначались активністю в громадському житті і значним творчим потенціалом. Хлопці і дівчата брали участь в художній самодіяльності, Декадах спеціальностей, конкурсах реклами… 

 {gallery}news/2017/2017_02_03/2{/gallery}

Радісно і тривожно на серці класним керівникам випускних груп – Кущак Оксані Михайлівні і Лясоті Марті Володимирівні. Адже скільки випробувань пройдено, скільки вершин подолано, скільки тривог пережито разом із своїми студентами за час навчання в коледжі. 

 {gallery}news/2017/2017_02_03/3{/gallery}

Випускники подякували викладачам за отримані глибокі знання і підтримку. Мати випускника Крупа Ірина Володимирівна від імені усіх батьків висловила вдячність педагогічному колективу і впевненість: сьогоднішня молодь гідна, щоб їй довірити майбутнє нашої держави.

{gallery}news/2017/2017_02_03/4{/gallery}

Святкову атмосферу продовжували номери художньої самодіяльності колективів коледжу. 

Порадували присутніх виступами і самі випускники – Крупа Володимир і Коваль Олександр заспівали – “А пам’ятаєш?…”, а дівчата групи ОВ-408 виконали запальний танець. 

{gallery}news/2017/2017_02_03/5{/gallery}      

Що ж, хай добрі слова і настанови стануть випускникам дороговказом у житті. 

У добру путь!

Підготувала С.Олеськів
Світлини С.Олеськів, І.Оніщук