Предметні тижні – ефективна форма позакласної роботи. Вони не лише активізують пізнавальну діяльність молоді, а й стають тією спільною справою, яка згуртовує студентів, допомагає  розкрити їхні таланти, навчає діяти дружно й організовано.

З метою популяризації  фізики, біології, хімії та екології, розвитку інтелектуальних здібностей та творчої обдарованості студентів в коледжі з 27-го по 31-ше березня 2017 р. змістовно і цікаво було проведено тиждень природничих дисциплін. Проведені заходи сприяли розвитку умінь студентів, інтересу до вивчення предметів природничого циклу, самостійності та наполегливості, вміння працювати в групах, підвищення почуття відповідальності, та й, зрештою, вагомим фактором у формуванні особистості студента. Кожного дня учасники мали можливість або позмагатися, або дізнатися щось нове і цікаве.

Проведений конкурс стінгазет дав можливість студентам продемонструвати свої творчі здібності, вміння знаходити цікавий і корисний матеріал, проявити фантазію, художній смак і почуття гумору при оформленні стіннівок.

{gallery}news/2017/2017_04_10/1/1{/gallery}

 

Ефективно використовувався і час перерв. Студенти  розгадували кросворди та ребуси, мали можливість переглянути відеофільм «Побутова хімія» про небезпеку, яка підстерігає нас щодня у власних помешканнях, а також відеоролики з рекламою здорового способу життя і порадами щодо особистої гігієни і правильного харчування.

Викладач хімії Ткач Г.М.  провела пізнавально-розважальний квест «Хімічні перегони» і флешмоб «Хімія посеред нас». Команди студентів І курсу виконували цікаві завдання, розшифровували таємничі записи алхіміків і шукали цифри секретного коду в найнесподіваніших місцях. Учасники команд мали нагоду застосувати логічне мислення, проявити кмітливість, ерудицію, знання з хімії, а також уміння працювати у команді.  У захопливому марафоні перемогу здобула команда групи ОПК-121 – «79-ий елемент».

{gallery}news/2017/2017_04_10/1/2{/gallery}

 

Флешмоб під гаслом «Хімія не лише поміж нас, а й усередині нас» привернув увагу всього коледжу. Адже під час великої перерви коридори навчального закладу заповнили люди в білих халатах. Таким чином студенти намагались привернути увагу до хімії. 

{gallery}news/2017/2017_04_10/1/3{/gallery}

 

29-го березня  викладач Пілярчук Г.Й. разом зі студентами провела радіогазету про життєвий і науковий шлях відомих українських біологів.  

Брейн-ринг з біології між студентами групи ОТ-115 (команда «Вітамінчик») та групи ТОА-201 (команда  «Гормони») , підготовлений  викладачами Зуб Л.В. та  Пілярчук Г.Й., дав можливість учасникам проявити активність, показати рівень своєї ерудиції та підготовки. Змагання та конкурси пройшли весело і зацікавили не тільки учасників, але і вболівальників.

{gallery}news/2017/2017_04_10/1/4{/gallery}

 

Серед українських вчених, які досягли вершин європейської і світової науки, одне з почесних місць належить нашому землякові, уродженцю с.Гримайлів на Тернопільщині  Іванові Пулюєві. Своєю науковою і технічною діяльністю знаменитий фізик і електротехнік заслужив широке міжнародне визнання, а на рідній Батьківщині ще до недавнього часу залишався майже невідомим, хоч і невтомно працював для кращого майбутнього України поза її межами впродовж усього життя.

Іван Пулюй стояв біля витоків одного із найвизначніших досягнень людства – відкриття х-променів, застосувавши які, отримав перші високоякісні світлини. 

Іван Павлович усіма помислами і добрими справами залишався серед свого народу, співпереживав його долю, підносив його велич. Сьогодні світова слава Івана Пулюя повертається із забуття, як символ інтелектуальної могутності українського народу і орієнтир майбутніх звершень нашої держави.

Тернистій долі великого вченого-фізика було присвячено тематичний захід «Велич і трагедія обкраденого генія», який підготувала і провела викладач Радик Х.Т. зі студентами групи ОТП-111.  

{gallery}news/2017/2017_04_10/1/5{/gallery}

 

За підсумками тижня найактивніших учасників заходів та кращих знавців хімії, біології та фізики було нагороджено подяками і заохочувальними призами.

Тиждень природничих дисциплін закінчився, але продовжуватиметься праця викладачів, які пробуджують творчість і спрагу пізнання, підтримують інтерес до навчання.

Членам циклової комісії приємно було бачити активну участь студентів у підготовці та проведенні заходів тижня природничих дисциплін, усвідомлювати, що зерно науки і знання проростає на благодатному ґрунті.

Бажаємо всім наполегливості, успіхів у навчанні та творчого натхнення.

Голова циклової комісії природничих дисциплін Крива Л.П.