На відділенні транспорту та інженерної механіки з 3 жовтня по 10 жовтня 2017 року проходив тиждень механічних дисциплін для спеціальності «Галузеве машинобудування». Завданням конкурсних програм Тижня було поглибити зацікавленість молодих людей до обраної спеціальності, ознайомити їх із новинами машинобудівної галузі, а також створити атмосферу співпраці й розвинути навички самостійного прийняття нестандартних рішень. 

У програмі першого дня святкування була посвята студентів-першокурсників, огляд стінгазет та неймовірно креативні фото- й відеопрезентації. 

4 жовтня 2017 року у стінах навчального закладу була проведена олімпіада з фахової майстерності за спеціальністю «Токар». Для участі у конкурсі зареєструвалося 15 учасників. У першому турі студенти давали відповіді на теоретичні запитання, а в другому – показували свої практичні навички роботи на токарних верстатах, виготовляючи деталь згідно із заданим кресленням. За результатами проведеної олімпіади переможцями стали:

  • І місце – Гнатів Назарій Васильович (ОМР-400);
  • ІІ місце – Солярчик Михайло Васильович (МГ-200);
  • ІІІ місце – Голюк Андрій Русланович (ОМР-400). 

У четвер, 5 жовтня 2017 року, Тиждень механічних дисциплін вийшов за стіни навчального закладу. Студенти з екскурсією відвідали Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор Січ», на якому ознайомилися з продукцією, яку випускає підприємство, побували в інструментальному та випробувальному цехах, на налагоджувальній, складальній, термічній і контрольній дільницях. По завершенню екскурсії викладачі циклової комісії механічних дисциплін разом з головним інженером Яковлєвим В.Г. проаналізували перспективи проходження виробничої, технологічної й переддипломної практик, працевлаштування молодих людей та обмін практичним досвідом для студентів спеціальності «Галузеве машинобудування».

6 жовтня 2017 року в стінах Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя видалося емоційним та насиченим днем. Була проведена спартакіада серед груп МГ-100, МГ-200, ОМР-300 та ОМР-400. Циклові комісії викладачів механічних дисциплін і фізичного виховання та захисту Вітчизни об’єдналися заради спільної мети – пропаганди здорового способу життя й згуртування молодих людей, які обрали для себе професійний фах техніка-технолога машинобудівної галузі. Студенти чотирьох курсів взяли участь у змаганнях з перетягування линви, настільного тенісу, піднімання гирі та футзалу. Команди завзято виборювали призові місця, вкладали в гру багато своїх сил, умінь та емоцій. Результати змагань у загальнокомандному заліку:

  • І місце – група ОМР-300;
  • ІІ місце – група МГ-200;
  • ІІІ місце – група МГ-100.

9 жовтня 2017 року викладачі циклової комісії механічних дисциплін влаштували для студентів спеціальності «Галузеве машинобудування» розважальний, пізнавальний та ще й з професійним спрямування квест під назвою «Механік рулить». У грі взяли участь понад 40 студентів відділення транспорту та інженерної механіки й 17 викладачів фахових і суспільних дисциплін. Учасники конкурсу із захопленням виконували завдання різної складності, які були певним чином зашифровані; успішно пройшли всі етапи змагання й отримали від цього максимальну кількість задоволення.

Переможцями квесту стали:

  • І місце – група ОМР-300;
  • ІІ місце – група МГ-200;
  • ІІІ місце – група МГ-100.

10 жовтня 2017 року в Технічному коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя знову було по-особливому тепло. Видався день, багатий на емоції, щирі вітання, яскраві посмішки та нові відкриття. Студенти святкували завершення Тижня механічних дисциплін. Номери концертної програми вирізнялися особливою манерою виконання, у піснях відчувалася милозвучність української мови, ритми танцю заворожували, а показовий бій з бразильського джиу-джитсу всі переглядали з особливим захопленням. Не обійшлося також і без нагород. Викладачі циклової комісії механічних дисциплін вручали молодим людям грамоти, подяки та спеціальні призи за участь у професійних, інтелектуальних і спортивних конкурсах.

Студентські роки – одні з найяскравіших у житті кожної людини, тож ми віримо, що саме такі заходи та позитивні емоції ще надовго залишаться у пам’яті наших вихованців!

Голова циклової комісії Зобнінська Ольга Ярославівна.

{gallery}news/2017/2017_10_24/4{/gallery}