17 грудня 2019 року У фойє Будинку праці в м. Тернополі відбувся ІІ Регіональний кар’єрний форум «Профорієнтація – 2019» – «Архітектор кар’єри», організований Тернопільським міськрайонним центром зайнятості спільно з місцевими органами влади, закладами освіти, роботодавцями, Тернопільським ОЦЗ.

Це був унікальний шанс усім бажаючим побувати на ІТ-локації, де студенти та викладачі 5-ти закладів вищої освіти, на діючих макетах проводили презентації сучасних напрямків енергозбереження, ефективного використання природніх ресурсів та робототехніки. Технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя на даному форумі представляли завідувач відділення електронних апаратів Приймак Віктор Адамович та викладачі комп’ютерних дисциплін Недошитко Андрій Григорович та Слободян Руслан Олесійович. Юнаки та дівчата, шукачі роботи ознайомилися із спеціальностями та професіями, за якими здійснюється підготовка фахівців у Технічному коледжі, побачили технічні доробки студентів та викладачів коледжу. Учасники заходу побачили в дії «розумний дім», навчилися керувати дронами, різноманітними машинами і механізмами, квадрокоптером, попрацювали на 3D-принтері, дізналися як і де працюють роботи та ін.

Шукачі роботи побували на безкоштовних тренінгах, де навчалися вигідно позиціонувати себе, долати перешкоди, що заважають ефективному самовизначенню, використовувати внутрішні ресурси для особистісного зростання.

Під час ділової зустрічі представники закладів освіти та служби зайнятості зупинились на питаннях здобуття нових професій, у т.ч. дуальної освіти, обговорили можливості підготовки за безкоштовними ваучерами на навчання, підвищення кваліфікації за професійними компетенціями на вимоги сучасного ринку праці, взаємодії служби зайнятості та освітян.

Загалом на заході побували більше двох сотень школярів та їх батьків, освітян, шукачів роботи – усіх, кого цікавить щось нове, хто не визначився із професією чи навчальним закладом, хто любить рух і розвиток!

{gallery}news/2019/2019_12_20/3{/gallery}