26 листопада у Технічному коледжі традиційно відбувся День відкритих дверей на відділенні молодших спеціалістів по вул. Л. Курбаса, 13. Щороку у листопадові дні наш навчальний заклад збирає під своїм гостинним дахом тих, хто мріє пов’язати своє життя та фах із технічними, економічними та гуманітарними науками. Технічний коледж – один із найвідоміших закладів на теренах Західної України, що регулярно випускає кращих фахівців у своїй галузі. І не дивно, адже тут навчається обдарована молодь не лише з різних куточків України, але і з країн близького та далекого закордоння.

Студенти та учні Технічного коледжу не лише здобувають глибокі та ґрунтовні знання із фахових дисциплін, але й всебічно розвивають свої мистецькі обдарування. Музика, танці, хоровий та ансамблевий спів, театральні вечори давно стали улюбленими способами відпочинку молодих коледжан.

Цьогорічний День відкритих дверей співпав у часі із відзначенням скорботної дати – Днем пам’яті жертв голодомору 1932-33р.р, тому увазі гостей було представлено тематичну композицію та кілька тематичних музичних творів у виконанні студентів. На свято були запрошені також випускники коледжу, а також студенти старших курсів, котрі поділились приємними враженнями про рівень підготовки та атмосферу коледжу.

Після виступів директора коледжу Володимира Павловича Калушки та представників адміністрації гості свята, серед яких були батьки та майбутні абітурієнти, здійснили короткий екскурс відділеннями коледжу, де мали змогу ознайомитись із умовами навчання, якістю обладнання та правилами випробувань для вступників.

{gallery}news/2016/2016_11_26{/gallery}