Тернопільський освітній навчально-демонстраційний «Центр Науки» в рамках Всеукраїнського проекту «Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні» організовував та проводив у м. Бережани 11 жовтня та у м. Чортків 12 жовтня 2019 року Наукові пікніки. Дані Наукові пікніки – це інтерактивні експерименти для всіх зацікавлених у бажанні підвищувати свій освітній та науковий рівень.

Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя також активно долучився до даного проекту. Технічний коледж на даних пікніках представляли Савчук Михайло Петрович – викладач радіотехнічних дисциплін, Іващук Андрій Дмитрович – викладач радіотехнічних дисциплін, Слободян Руслан Олесійович – викладач комп’ютерних дисциплін, Паньків Віталій Романович – викладач механічних дисциплін, Стахурський Орест – студент групи ТР-302, Брегін Сергій студент групи ТР-304, Сабат Роман – студент групи КІ-406 та Халак Христина – студентка групи КІ-406. 

Дана команда Технічного коледжу представила для всіх учасників та відвідувачів Наукових пікніків технічні та наукові розробки студентів коледжу. Також з метою профорієнтації відвідувачі заходу були ознайомлені із історією Технічного коледжу, спеціальностями та умовами навчання в коледжі.

{gallery}news/2019/2019_10_21{/gallery}